MÖBLER / Bord / Bord 6798043
*
nr 679 8043
Bord
med fontän & belysning, 50-tal, längd: 97, djup: 54, höjd: 52
Utrop:
300 kr
Såld:
750 kr
Sista tid för bud online:
måndag 31 januari 2011
kl 18:20:00
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
28/1 11:32:18
1
400 kr
29/1 17:22:44
2
600 kr
30/1 09:21:05
3
500 kr
30/1 09:21:33
3
700 kr
30/1 11:08:36
2
Vinnande bud
- Tema
31 jan
50-tal
På Metropols 50-talsauktion samlar vi vackra och spännade former från 50-talet.
Läs mer om 50-tal
- Läs mer...
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: bord fontän & belysning
-
6155 Bord
björk, bemålad skiva. Bredd: 126 cm, djup: 86 cm, ..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
13 maj kl 20:48
-
7050 Bord
omkring 1900, furu. Bredd: 76 cm, djup: 43 cm, höj..//
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
13 maj kl 18:40
-
7140 Bordsdekoration
Porslin. Höjd: 28 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
13 maj kl 19:16
-
7242 Bordslampa
Fd fotogen. Höjd: 55 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
13 maj kl 18:46
-
7241 Bordslampa
Fd Fotogen. Höjd: 58 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
13 maj kl 18:06
-
7240 Bordslampa
mässing. Höjd: 40 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
13 maj kl 18:25
*
Bord
Läs mer om 50-tal
nr 679 8043
Bord
med fontän & belysning, 50-tal, längd: 97, djup: 54, höjd: 52
Utrop: | 300 kr |
---|---|
Såld: | 750 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 31 januari 2011 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
28/1 11:32:18 | 1 | 400 kr |
29/1 17:22:44 | 2 | 600 kr |
30/1 09:21:05 | 3 | 500 kr |
30/1 09:21:33 | 3 | 700 kr |
30/1 11:08:36 | 2 | Vinnande bud |
- Tema
31 jan
50-tal
PÃ¥ Metropols 50-talsauktion samlar vi vackra och spännade former frÃ¥n 50-talet.Läs mer om 50-tal
- Läs mer...
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: bord fontän & belysning
-
6155 Bord
björk, bemålad skiva. Bredd: 126 cm, djup: 86 cm, ..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
13 maj kl 20:48 -
7050 Bord
omkring 1900, furu. Bredd: 76 cm, djup: 43 cm, höj..//
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
13 maj kl 18:40 -
7140 Bordsdekoration
Porslin. Höjd: 28 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
13 maj kl 19:16
-
7242 Bordslampa
Fd fotogen. Höjd: 55 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
13 maj kl 18:46 -
7241 Bordslampa
Fd Fotogen. Höjd: 58 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
13 maj kl 18:06 -
7240 Bordslampa
mässing. Höjd: 40 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
13 maj kl 18:25